Gauk pinigų už dyką: kaip tą padaryti?

Gauk pinigų už dyką

„Gauk pinigų už dyką!“: ar kas nors galėtų atsispirti tokiam raginimui? Žinoma ne! Neabejotinai sudėtingesnis klausimas – kaip tai padaryti ir ar apskritai tokia idėja gali būti įgyvendinama praktiškai? Iš karto nuimsime paslapties šydą: pinigų už dyką niekas, vos tik panorėjus, deja, nedalina. Norint pasinaudoti taip vadinamų pasyvių pajamų šaltinių teikiama finansine nauda, šį tą, ypač – veiklos pradžioje, reikia atlikti. Pradedant pačių idėjų, „medžiokle“ bei sau priimtiniausių variantų pasirinkimu ir baigiant (priklausomai nuo veiklos pobūdžio), pavyzdžiui, internetinių nuorodų spaudymu, savo tinklaraščio pildymu ir pan. Kartais verta apsvarstyti investavimą iš svetimų lėšų. Net greitieji kreditai gali pagelbėti investuoti, suteikdami galimybę greitai pasinaudoti finansinėmis galimybėmis ir padidinti potencialią grąžą, jei atsakingai įvertinamos rizikos ir numatoma grąžinimo strategija.

Pagrindinis pasyvių pajamų privalumas – papildomo uždarbio galimybė, puikiai suderinama su profesine veikla ar kitomis asmeninėmis aplinkybėmis (pavyzdžiui, vaiko auginimu, sveikatos problemomis ir kita). Šioms veikloms įprastai nereikia jokių specifinių įgūdžių ar patirties, o dirbti (jei temoje „Gauk pinigų už dyką!“ galima vartoti tokį terminą!) galima nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos. Neretai – ir amžiaus.

Šiame straipsnyje pasidalinsime įvairiomis idėjomis, kaip galima gauti pinigų už dyką (beveik). Žinoma – tik legaliai!

Būdai, kaip gauti pinigų už dyką

Pasyvių pajamų šaltinių, kuriems puikiai tinka apibūdinimas „pinigai už dyką“, tikrai netrūksta ir kiekvienas, atsižvelgiant į individualias galimybes bei norus, gali pasirinkti sau priimtiniausią variantą. „Laisvus“ pinigus gali atnešti:

  •         įvairių NT objektų ar daiktų nuoma;
  •         investavimas į NT (jei skaitysite toliau, sužinosite, jog tam anaiptol nebūtina turėti krūvos pinigų!);
  •         paskolos (dalyvavimas tarpusavio skolinimosi platformose).
  •         naudojimasis tam tikromis mobiliosiomis programėlėmis;
  •         darbas internete (pradedant savo tinklaraščiu ar „YouTube“ kanalu ir baigiant mokamų reklamų peržiūra).

Nuoma

 Nuomoti galima viską: pradedant nuo buto ar garažo ir baigiant įvairiais daiktais, prietaisais. Trumpalaikei nuomai, naudojantis, pavyzdžiui „Booking“ ar  „Airbnb“ platformomis, galima pasiūlyti laisvą butą, namelį prie ežero ar kitą turimą NT objektą. Žinoma, tiek bendravimui su potencialiais klientais, tiek ir nuomojamų būstų tvarkymui reikia skirti laiko ir pastangų, tad tokių pajamų gavimu už dyką pavadinti nelabai galima, tiesa? Aišku, pasamdžius patikimą žmogų, darbų našta nuo Jūsų pečių nukris: beliks skaičiuoti tik pelną!  

Papildomai uždirbti iš nuomos įmanoma ir neturint, pavyzdžiui, namelio vaizdingoje vietoje. „Įdarbinti“ galima ir, pavyzdžiui, laisvą palėpę, kuri kažkam tarnautų kaip puiki daiktų sandėliavimo vieta, nenaudojamą garažą, parkingo vietą (gyvenantys daugiabučiuose supranta, jog tai gali tapti „aukso“ vertės pasiūlymu!) ar net įvairius daiktus.  Gal Jūsų namuose yra, pavyzdžiui, fotoaparatas, dažymo aparatas, aeratorius, priekaba ir pan.? Tokius ir panašius daiktus, kainuojančius gana nemažai, tačiau naudojamus retai ar vos vienintelį kartą, racionaliau nuomotis nei pirkti. Savo turimų daiktų „arsenalą“ galite bandyti išnuomoti,  naudojantis weido.lt, dalinuosi.lt, pabandyk.lt ir kitose panašaus pobūdžio interneto svetainėse, kurių, reaguojant į šios paslaugos paklausą, tikrai netrūksta.

Investicijos į NT arba sutelktinio nekilnojamojo turto finansavimas

Toks papildomų pajamų šaltinis, išsamiau nesusipažinus su pastarojo specifika, gali sietis su didelių, toli gražu ne kiekvienam „įkandamų“ pradinių investicijų būtinybe. Visiškai ne! Apstu alternatyvų, kurios nereikalauja nei milžiniškų lėšų, nei patirties investavimo srityje. 

Kalbant apie tarptautines nekilnojamojo turto investavimo platformas, reikėtų išskirti „Arrived“, „Fundrise“, „RealtyMogul“, „Streitwise“ projektus. Kai kuriais atvejais bandyti užsidirbti, nieko papildomai nedarant, gali turintys kišenėje vos keliolika eurų!

Jei kažkur tolimame užsienyje populiarūs pasiūlymai neatrodo patikimi ir nėra noro rizikuoti net ir nedidelėmis sumomis, galima išbandyti Lietuvos rinkoje paklausią „Profitus“ sutelktinio investavimo platformą, leidžiančią uždirbti investuojant ne tik į paskolas, bet ir NT turto vystymo bei nuomos projektus.

Paskolos (tarpusavio skolinimosi platformos)

Skolinimas kaimynui, net ir už procentus, prireikus atgauti pinigus (ką jau kalbėti apie sugadintą draugystę!), neretai tampa tikru galvos skausmu. Vienu iš galimų sprendimų, norint išvengti minėto „scenarijaus“, gali tapti paskolos su vekseliu. Dar racionalesnė alternatyva – investicijos į tarpusavio skolinimosi platformas, pavyzdžiui, „Savy“ ar jau tekste minėtą „Profitus“. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai, įvertinus savo finansines galimybes bei pageidaujamą finansinę grąžą (kuo daugiau investuoji, tuo didesnės palūkanos „kapsi“), nuspręsti, kokio dydžio investicijas galite skirti šiam projektui.

Įvairios mobiliosios programėlės

Mėgstate muziką ir turite išmanųjį telefoną, palaikantį „Android“ OS? Naudojantis nemokamu „Current Music“ apps‘u, Jums klausantis muzikos, žaidžiant įvairius žaidimus ir pildant trumpas apklausas, į virtualią sąskaitą „byra“ centai. Kas nenorėtų užsidirbti iš mėgstamos veiklos, tiesa?

Tokiu būdu papildomai šiek tiek užsidirbti gali bandyti ir sporto entuziastai ar tiesiog mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, „StepBet“ mobiliosios programėlės esmė – lažybos dėl tam tikrų, su fiziniais iššūkiais susijusių užduočių, kurias atlikus, galimi piniginiai laimėjimai. Naudojantis „Evidation“ apps‘u, tam tikro dydžio užmokestis už pasivaikščiojimą, plaukiojimą, važinėjimą dviračiu ar kitą aktyvią veiklą būtų pervedamas į Jūsų  PayPal‘o sąskaitą. „Miles“ – tai uždarbis už pasivaikščiojimą.

Pasidomėjus šaltiniais užsienio kalba, susidaro įspūdis, jog  apmokama gali būti bet kokia, mums įprasta veikla, kurios atlikimas nereikalauja papildomo laiko ar pastangų. Žinoma, ne visos galimybės prieinamos gyvenantiems Lietuvoje (pavyzdžiui, kai kurios programėlės yra susietos su konkrečiomis prekybos vietomis ar kitomis įstaigomis), tačiau, skyrus šiek tiek laiko galimų alternatyvų paieškai, galima atrasti iš tiesų įdomių variantų, puikiai tinkančių temai „gauk pinigų už dyką“.

Tinklaraštis ar „YouTube kanalas

Minėtais internetiniais „kūriniais“ galima save išreikšti ar surasti savo bendraminčių. Tikėtina, jog nuo tokio viešinimosi savo kelią pradėjo ir kai kurie influenceriai. Tačiau, pradėdami kurti blog‘ą ar „YouTube“ kanalą, daugelis tikisi iš to ir finansinės naudos. Kaip galima uždirbti iš tokių internetinių projektų? Ogi, savo įrašuose ar vaizdo įrašuose talpinant reklamas ar net juose tiesiogiai pristatant vieną ar kitą produktą.

Žinoma, norint, jog ši idėja taptų  realiu pasyvių pajamų šaltiniu, projekto vystymui reikia skirti nemažai asmeninio laiko ir pastangų. Tiesa, kuriant kokybišką turinį bei pritraukus daug sekėjų, nemažai pelno gali atnešti net ir senesni įrašai. Tad, jei šio pobūdžio veikla Jums yra malonumas, o ne darbas, uždarbis (kuris neretai gali būti ir visai solidus!) gali būti pavadinamas pajamomis, gaunamomis nieko neveikiant, tiesa?

Įvairūs kiti darbai internete, nereikalaujantys išskirtinių gebėjimų

Sukurti kokybišką, originalų blog‘ą ar „YouTube“ kanalą, sutikite, reikia nemažai pastangų, laiko, bei tam tikrų gebėjimų. Tačiau, naudojantis internetu, kiekvienas, net ir neišsiskiriantis  kūrybiškumu, verslumu ar kitais gebėjimais, gali atrasti galimybių, kaip užsidirbti pinigų…nedirbant. Aišku, ne milijonus, bet, kaip liaudyje populiaru sakyti, lašas po lašo ir akmenį pratašo.

·         Naršymą internete sutrukdančios „iššokančios reklamos“ nervina dažną, tačiau net neabejojame, jog, gaudami pinigus už jų peržiūrą, savo nuomonę greitai pakeistumėte! O tai ir yra viena iš daugelio galimybių užsidirbti nieko nedarant. „Swagbucks“, „PrizeRebel“ „Grindabuck“, „Inboxdollars“: tai – keletas tarptautinių svetainių, siūlančių tam tikro dydžio užmokestį už reklaminių įrašų ar skelbimų peržiūrą

·         Net neabejojame, jog internetiniuose forumuose ar šiuo metu itin populiariose FB grupėje esate matę raginimą registruotis konkrečioje interneto svetainėje ir, žinoma, patalpintą unikalią nuorodą. Prisiregistravus per ją, žmogus, kaip atlygį už naujų vartotojų/pirkėjų pritraukimą gauna nustatyto dydžio atlygį. Taip, skirti laiko, talpinant tokio pobūdžio skelbimus, prireiks, tačiau ieškant variantų, kaip, neinvestuojant, uždirbti internete, dėmesio verta alternatyva, tiesa? 

·         Užsidirbti papildomai ar sukauptus taškus iškeisti į tam tikras galimas prekes/paslaugas, galima ir pildant apklausas internete (pavyzdžiui, užsiregistravus manonuomone.lt portale). Įprastai atlygio dydis priklauso nuo apklausos ilgio/sudėtingumo, proporcingų Jūsų investuoto laiko šios užpildymui. 

·         Filmų „maniakai“ sukluskite! „Netflix“ siūlo labai įdomų ir, ne mažiau svarbu, nemenkai apmokamą vadinamojo tagger‘io darbą. Į šias „pareigas“ įeina ne tik įvairių filmų bei TV laidų, patalpintų „Netflix“ platformoje žiūrėjimas, bet, svarbiausia, kiekvieno jų „taginimas“, priskiriant tam tikrą žanrą ar kitus požymius, pagal kuriuos turinio paieška kitiems vartotojams tampa paprastesnė. Tiesa, tokia uždarbio galimybė sulaukia daug dėmesio, tad šansai, jog pavyks ja pasinaudoti, deja, nėra dideli. Tačiau tai – puikus pavyzdys, iliustruojantis, kokios įvairios pasyvių pajamų šaltinių alternatyvos „cirkuliuoja“ internete.

Būdų, kaip uždirbti pinigų nieko nedirbant, o tiksliau – skiriant tokiai veiklai minimaliai laiko bei pastangų ar tiesiog užsiimant tuo, kas patinka (sportas, žaidimai, filmai ir pan.), yra ne vienas. Šiame straipsnyje susipažinote tik su dalimi jų. Žinant, jog „dykais“ pinigais susiviliotų dažnas, svarbu nepakliūti į sukčių pinkles, kurie šioje srityje, ne paslaptis, taip pat yra aktyvūs. 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas